New Kids on the Block

LET'S GET THIS

Wow! It`s really great to have the official community back!!!! In the meantime we`ve started our own Polish community at http://polandisready.openu2.com/

Happy to be here and we just want to remind you that POLAND IS READY with all its SCHABOWY, KAPUSNIAK and all the other things!!! :)

Views: 2557

Reply to This

Replies to This Discussion

Dzisiaj na TVP INFO po 16 w "Teleplotki" mówili o trasie europejskiej NKOTBSB,krótkie wypowiedzi Joey'a i Howie'ego + nagrania You Got It(the right stuff) i I Want It That Way.Z 5minut chyba trwało całość.

Pozdr

No,to za tydzień zaczynają!!!Teraz już do maja zleci:)

pozdr

zleci... matko, już nie moge sie doczekać!!!!

marcinf said:

No,to za tydzień zaczynają!!!Teraz już do maja zleci:)

pozdr

No i już dzisiaj zaczynają :D

A, jakby ktoś jeszcze nie wiedział, to drugi koncert z Londynu (ten w niedzielę, 29. kwietnia) będzie można obejrzeć w transmisji on-line na stronie: http://presentation.livebeats.staging.bitexpert.de/static_share_pag...

Wcześniej trzeba będzie kupić bilet za jedyne $4.99.

Fajna jest ta świadomość, że w o2 występ chłopaków będzie oglądało jakieś 20.000 ludzi, a na całym świecie (w kinach i przed monitorami) pewnie kilka milionów :D

Już godzinki można odliczać:)

pozdr

I jakie wrażenia po koncertach???

pozdr

nie potrafię opowiedzieć, było swietnie, mam wielką radość z tego, że spełniłam swoje marzenie, na spotkaniu z nimi wyściskałam wszystkich, powiedziałam że jestem z Polski, a oni na to,ze dziś dużo ludzi z Polski jest (ja byłam w ostatniej grupie, a inne z naszych dziewczyn były na początku), nie ma takich słow które moga powedzieć jak bardzo się cieszę!

A twoje wrażenia? no, podziel się troszkę :)

marcinf said:

I jakie wrażenia po koncertach???

pozdr

Marcin, jak było na koncercie NKOTBSB?

Jak Ci się podobała Szwecja?

Szwecja? przecież Marcin był w Hamburgu :O

Ola said:

A tobie Olu jak się podobał Berlin?

Ola said:

Tak,byłem w Hamburgu.Trudno do dzisiaj mi uwierzyć,że tam byłem.Każdy ma marzenia,ja kolejne swoje spełniłem.To było coś magicznego!Byłem po lewej strony sceny,każdego widziałem z bardzo bliskiej odległości(mam kilka zdjęć).Jak poleciało,od pierwszej nuty, IF YOU GO AWAY ,ciarki miałem na całym ciele,to było coś niesamowitego,następnie PLEASE DON'T GO GIRL,byłem w 7 NIEBIE.Joey zrobił na mnie ogromne(największe) wrażenie na żywo,potrafi "chłop" śpiewać,z uczuciem.Donnie z nadzwyczajną energią,jak 20-latek,największy showmen koncertu NKOTBSB.Jordan,Danny,ok.Szkoda ,tylko ,że Jon,jakby trochę z boku.

Publiczność w 90% kobiety i raczej w większości fanki BSB,takie miałem odczucia.Nikogo z Polski nie spotkałem,następnym razem ,jeśli odbędzie się w Berlinie ,to wybiorę się z Wami!

Lubię BSB(bardziej ballady),ale jednak NKOTB byli GÓRĄ od początku ,do końca,finał to potwierdził.

Support też ok, Neverest pasowali.

pozdr

Magdalena said:

Szwecja? przecież Marcin był w Hamburgu :O

Ola said:

BSB potwierdzili ,że wypuszczają nowy album w tym roku,z Kevin.A NKOTB???Coś wiecie?

Aha,jedną młodą fankę w Hamburgu,co ja zauważyłem,wynosili ochroniarze i to przy "I'll Be Loving You(Forever)  :))

Reply to Discussion

RSS

Members

Badge

Loading…

Photos

• Add Photos
  • View All

© 2014   Created by NKOTB.

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service